Hizmetlerimiz

GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMİ

Cam filmleri arasında en önemlileri olarak sayılan güneş kontrol cam filmleri, zararlı güneş ışınlarını (UV) %80’e kadar emebilme özelliğine sahiptir. Özellikle güneşin etkisiyle eşyaların solmasını önleyebildiği için Karsoy güneş kontrol cam filmi her binanın ihtiyacı olan cam filmleridir.

BİNA CAM FİLMİ

Standart bina cam filmleri güneş ışığını ve güneşten gelen zararlı ışınları %78’e kadar azaltırken, firmamızın uygulamış olduğu cam filmleri bunu %99’a kadar azaltabilmekte. Evinizde, firmanızda, ofisinizde perde veya stor kullanmanıza gerek kalmayacak. 10 yıl garantili bina cam filmlerimiz polyesterden üretilmiştir.

ONE WAY VISION

Karsoy One Way Vision cam filmi, Türkçe karşılı ile “tek yönlü görüş”, cam filmlerinin özelliği; üzerine istenilen baskının yapılıp, cam olan alanlarda kullanılarak içeriden dışarının görüşü etkilenmeyecek şekilde uygulanmasıdır. Dışarıda reklam olmasına rağmen camlar özelliğini kaybetmez ve dışarıyı net bir şekilde görmek mümkündür. Çünkü, bu malzeme deliklidir ve içeriyi %10 normunda koyulaştırabilir.

DEKORATİF CAM FİLMİ

Karsoy dekoratif cam filmleri görsel ve estetik tasarımıyla mekanınıza canlılık katarken, dışarıdan gelen insanlara karşı da hoş bir izlenim bıraktırır. Göze hitap etmesi için grafiksel tasarımlar yapılırken, vektörel çizimler veya firmanızın faaliyet alanına göre tasarımlar yapılabilir. Yüzlerce desen ve renk seçenekleri ile cam filmi uygulaması yapılmaktadır.

GÜVENLİK CAM FİLMİ

Silahlı saldırı, doğal afetler, hırsızlık ve diğer kazalarda cam kırıklarının dağılmasıyla oluşan yaralanmalar için en etkili ve tek çözüm güvenlik cam filmidir. Karsoy güvenlik cam filmi, camı dağılmaktan koruyarak, hem fiziksel zararı önler hem de rüzgarın içeri girerek yapısal zarar yapmasının önüne geçer. Cam kapılar, vitrinler, sehpalar, raflar, banka şubeleri, okullar ve daha bir çok alanda Karsoy güvenlik cam filmlerini kullanabilirsiniz.

KUMLAMA CAM FİLMİ

Karsoy kumlama cam filmleri çok daha uygun maliyetlerle camların özel bir işlemden geçmiş gibi desenli görünmesini sağlar. Canlı renkleri, görsel efektleri ve grafik desenleriyle iş yerlerinin ve evlerin cam yüzeylerine sınırsız dizayn alternatifleri sunmaktadır. Camları özelleştiren film, kendi isteklerinizi ve görüşlerinizi kullanarak yaratıcılığıza bağlı olarak şekillendirilebiliyor.

GRAFİTİ CAM FİLMİ

Karsoy grafiti cam filmleri ile kötü görünen bölgeleri kapatabilir, aynı zamanda camın daha dayanıklı olmasını sağlayabilirsiniz. Polyester film katmanlarından oluşan, özel yapıştırıcı ve ultraviole ışın engelleyicisi ile donatılmış olan bu film, hasar vermek isteyenler tarafından görülememektedir.

TRANSPARAN CAM FİLMİ

Karsoy transparan cam filmi uygulamaları çoklu renk tonlarında camlara uygulanan estetik ve tasarımsal cam filmi uygulamalarıdır. Bu cam filmi uygulaması özellikle mağaza vitrinlerinde şirketlerin, işletmelerin kurumsal kimlikleri için yapılan kaplamalardır. Aynı zamanda satışı yapılan ürünlere yönelik reklam faaliyetlerinin çalışmalarına ait görsel çalışmasının camlara uyarlanması ve uygulamasıdır.