Hakkımızda


Biz Kimiz?

Yıllarca gerek oto cam filmi konusunda gerekse bina cam filmi konusunda stabil çözümler üreten ve kendisini sürekli geliştiren bir firmayız.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak sadece İstanbul’da değil, tüm Türkiye’de CAM FİLMİ konusunda öncü olmayı vizyonumuz olarak gördük. Bu yolda siz de bizimle çalışmak isterseniz, sizi de diğer memnun müşterilerimiz arasında görmekten gurur ve mutluluk duyarız.


 
 
Neler Yapabiliriz?

Güneş Kontrol Cam Filmi

Cam filmleri arasında en önemlileri olarak sayılan güneş kontrol cam filmleri, zararlı güneş ışınlarını (UV) %80’e kadar emebilme özelliğine sahiptir. Özellikle güneşin etkisiyle eşyaların solmasını önleyebildiği için her binanın ihtiyacı olan cam filmleridir.

One Way Vision (Delikli Folyo)

One Way Vision, Türkçe karşılı ile “tek yönlü görüş”, cam filmlerinin özelliği; üzerine istenilen baskının yapılıp, cam olan alanlarda kullanılarak içeriden dışarının görüşü etkilenmeyecek şekilde uygulanmasıdır. Dışarıda reklam olmasına rağmen camlar özelliğini kaybetmez ve dışarıyı net bir şekilde görmek mümkündür. Çünkü, bu malzeme deliklidir ve içeriyi %10 normunda koyulaştırabilir.

Dekoratif Cam Filmi

Dekoratif cam filmleri görsel ve estetik tasarımıyla mekanınıza canlılık katarken, dışarıdan gelen insanlara karşı da hoş bir izlenim bıraktırır. Göze hitap etmesi için grafiksel tasarımlar yapılırken, vektörel çizimler veya firmanızın faaliyet alanına göre tasarımlar yapılabilir. Yüzlerce desen ve renk seçenekleri ile cam filmi uygulaması yapılmaktadır.

Bina Cam Filmi

Standart bina cam filmleri güneş ışığını ve güneşten gelen zararlı ışınları %78’e kadar azaltırken, firmamızın uygulamış olduğu cam filmleri bunu %99’a kadar azaltabilmekte. Evinizde, firmanızda, ofisinizde perde veya stor kullanmanıza gerek kalmayacak. 10 yıl garantili bina cam filmlerimiz polyesterden üretilmiştir.